AL-BA YAPI Bünyesinde birçok şirket barındıran bir aile şirketler grup'u olup, Yönetim Kurulu Başkanlığını İsmet ALTIN’ın tarafından kurulmuştur.

Firmamız, 25 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Yol, köprü, okul, özel konut, TOKİ konutu, afet konutu ve hastane gibi bayındırlık tesisleri ile Sanayi ve turistik inşaatları ve taahhüt işleri gibi yurt içinde birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Firmanın halen devam etmekte olan birçok konut projesi bulunmaktadır. Grubumuzun bünyesinde sabit olarak 100 den fazla ve geçici olarak da 500 den fazla personel çalışmaktadır. Grubumuz faaliyet gösterdiği bölgede 600 den fazla çalışan istihdam edilmektedir.

Grubun, inşaat, hazır beton ve yapı elemanları sektöründeki başarılarının yanı sıra eğitim ve sosyal projelere verdiği desteklerle de bölgemizde hep ön sıralarda olmuştur. Grubumuz bölgemizde ihtiyaç sahibi 120 Üniversite öğrencisine her ay düzenli burs vererek eğitime vermiş olduğu desteği göstermekte ve devam ettirmektedir. Aynı şekilde gruba müracaat eden ihtiyaç sahibi kişi, dernek vb. herkese gerekli duyarlılığı göstermiş, ihtiyaç ve taleplerine uygun şekilde yardımlarda bulunmuştur.

Grup şirketlerimiz her yıl van bölgede vergi rekortmenleri arasında ilk üçe girme başarısını da göstermektedir.

Grubun misyonu ve vizyonu Türkiye’nin neresinde olursa olsun kazandığı her kuruşu bölge ekonominse kazandırmaktır.

İRTİBAT BİLGİLERİMİZ

Al-Ba Grup İnş. Taah. Turzm. Pet. San. Tic. Ltd. Şti.

Vanyolu Caddesi Altın Kardeşler İş Merkezi No: 51 Erciş / VAN

0(432) 351 90 05

0(432) 351 91 68

info@albagrup.com.tr

ŞUBE: Yıldızevler Mah. 4.Cad. 717. Sok. No:15/5 Dicle Ap. Çankaya/ANKARA

ŞUBE: 0312 438 35 39

@ Posta | ?